İŞ GÜVENLİĞİNDE UCUZ MALZEME SORUNU.

Ülkemizde sanayileşmenin hız kazanması ile birlikte, günlük hayatımıza sirayet etmiş sesli ve görüntülü medya araçları vasıtası ile hala insan canlarının çok basit nedenlerden dolayı kay bedildiğini görüyor ve bu işle ilgilenen firma olarak üzüntü duyuyoruz, bu konunun ciddiyetine henüz varamamış bir halk olarak;
   Ailenin gözü gibi koruyup büyütüğü bu uğurda yapmadığı fedakarlığı bırakmayan anne ve babanın ve diğer aile büyüklarinin emeğini her kes en yakınından gözlemleyebilir. Öte taraftan devletin okullarının kendi vatandaşları için yaptığı onca yatırım ile eğitim kurumları, sağlık kurumlarının vb. tek amacı var..!   yetişmiş donanımlı ve sağlıklı vatandaşlar. Tepeden tırnağa yetiştirilen ve uğurunda aslında pekte fark edilmeyen bir çok ciddi ama çok ciddi bir emek var. Ancak malesef insanlar kendilerine verilen emeğin pek farkında değiller, kendine verilen emeğin farkında olmayan insanlar, başkalarının ne meşakatle yetiştirildiğinin hiç farkında olmuyor olamıyor oysaki her insana şunu hatırlatmak sanırım olmassa olmaz. "SEN KOLAY YETİŞTİRLMEDİN VE SEN ÇOK DEĞERLİSİN"
Bu bilinç oluşturulduğunda ülkemizde insan kalitesi ile birlikte her emtia daha değerli olur.
Bu amaçla hiç bir insan iş güvenliği ile ilgili bir tedbir alacağı zaman asla ve asla ucuz malzeme aramamlı, hangi marka olursa olsun insan canını koruyacak olan en makul ve en güvenilir malzemeyi kullanmalıdır ve seçmelidir.
İnsanın yetiştirilmesi ve verilen emek  UCUZ " değilki "UCUZ " malzeme kullansın. Lütfen kendinize iyi bakın marka fark etmeksizin en güvenilir iş güvenliği malzemeleri kullanın, ekonomik elektrik malzeme arayın ama " UCUZ " iş güvenliği malzemesi lütfen aramayın.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri destek hatlarımız
  • EPOSTA

    market@acenersis.com
  • Telefon

    0312 346 69 94
  • Faks

    0312 212 05 53

BİLGİ TALEP FORMU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun. Sizi arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon
E-mail
Mesaj
  Captcha Değiştir
 Kodu giriniz
Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Medya Reklam ®

IP Adresiniz 34.200.218.187 olarak kayıt altına alınmıştır.